top top top

RESTAURACJA

Restauracja "Trzech Braci" powstała w 2002 r. Usytuowana jest niedaleko polsko–czeskiego przejścia granicznego. Początkowo posiadała 2 sale na łączną ilość 90 osób. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości, w 2015 roku dokonaliśmy rozbudowy, zmieniając wystrój i wielkość sal restauracyjnych, które obecnie mogą pomieścić 130 osób.

Duża sala, na około 100 osób, składa się z dwóch przestronnych pomieszczeń, stanowiących zarówno odrębne sale jak i jedną większą, w zależności od potrzeb gości. Elegancka oprawa, okrągłe i prostokątne stoły, efektowne gabloty wypełnione antykwarycznymi bibelotami budują wyjątkowy klimat tego miejsca, łącząc w sobie wspomnienie monarchii austro–węgierskiej z nowoczesnością.

Mała sala, na około 30 osób, posiada odrębne wejście zapewniając gościom poczucie komfortu i kameralność. Jej ściany pokryte są ręcznymi malowidłami, nawiązującymi tematyką do obrazów Józefa Mehoffera. Obie sale posiadają niezależne tarasy, które od wiosny do późnej jesieni dają możliwość odpoczynku i delektowania sie naszą kuchnią na wolnym powietrzu.

restauracja
restauracja
restauracja

MENU

Caprese (pomidory, bazylia, mozzarella, oliwki czarne, olej z pestek dyni, słonecznik prażony)
17,00 PLN
Armando z grzankami (grillowany kurczak, pomarańcza, mix sałat, ser gorgonzola, gruszka orzechy włoskie, sos)
21,00 PLN
Grecka (sałata, oliwki, pomidor, ogórek, papryka, ser feta)
18,00 PLN
Zielona ambrozja (mix sałat, szpinak, cherry pomidory, grillowana polędwica, balsamico truflowe)
24,00 PLN
Tuńczyk mix (mix sałat, tuńczyk, jajko, ogórek kiszony, papryka, kukurydza, cebula)
22,00 PLN
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
ZOBACZ WIĘCEJ:   WINO / DANIA NA WYWÓZ / NOCLEGI / WĘDZOK / CATERING / WYCIECZKI / OBIADY NIEDZIELNE / WESELA / SZNYCEL PO WIEDEŃSKU