top top top

RESTAURACJA

Restauracja "Trzech Braci" powstała w 2002 r. Usytuowana jest niedaleko polsko–czeskiego przejścia granicznego. Początkowo posiadała 2 sale na łączną ilość 90 osób. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości, w 2015 roku dokonaliśmy rozbudowy, zmieniając wystrój i wielkość sal restauracyjnych, które obecnie mogą pomieścić 130 osób.

Duża sala, na około 100 osób, składa się z dwóch przestronnych pomieszczeń, stanowiących zarówno odrębne sale jak i jedną większą, w zależności od potrzeb gości. Elegancka oprawa, okrągłe i prostokątne stoły, efektowne gabloty wypełnione antykwarycznymi bibelotami budują wyjątkowy klimat tego miejsca, łącząc w sobie wspomnienie monarchii austro–węgierskiej z nowoczesnością.

Mała sala, na około 30 osób, posiada odrębne wejście zapewniając gościom poczucie komfortu i kameralność. Jej ściany pokryte są ręcznymi malowidłami, nawiązującymi tematyką do obrazów Józefa Mehoffera. Obie sale posiadają niezależne tarasy, które od wiosny do późnej jesieni dają możliwość odpoczynku i delektowania sie naszą kuchnią na wolnym powietrzu.

restauracja
restauracja
restauracja

MENU

Stek z polędwicy (170-200gram)
35,00 PLN
Sznycel a^la wiedeński z polędwiczek wieprzowych,2 jajka,ziemniaki z wody ,zestaw surówek
32,00 PLN
Grillowany stek z kurczaka (170-200gram)
15,00 PLN
Kotlet schabowy z kością smażony na smalcu
15,00 PLN
Danie szefa (dwa kawałki schabu z grilla zapiekane z serem camembert, pomidorem i sosem grzybowym, kluski śląskie i sałatka wiosenna)
38,00 PLN
Rolada wołowa ,kluski śląskie,modra kapusta
32,00 PLN
Golonko wiedeńskie (700-900 gram) (podawane z ziemniakami opiekanymi kapustą zasmażaną)
31,00 PLN
Odlotowa Uczta Skrzydełka pikantne 1kg. w panierce „Trzech Braci”
26,00 PLN
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
restauracja
ZOBACZ WIĘCEJ:   WINO / DANIA NA WYWÓZ / WĘDZOK / CATERING / WYCIECZKI / OBIADY NIEDZIELNE / WESELA / SZNYCEL PO WIEDEŃSKU